Benin Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Benin Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Benin Konsolosluğu Türkiye’de yaşayan Benin vatandaşlarının resmi işlemlerini yapmaları için yararlandığı kurum olarak hizmet verir. Ayrıca Benin Ankara Büyükelçiliği’nden aldığı yetki sayesinde Benin vize işlemlerinin takibine destek verir.

Benin Vize Başvuru Formu

Benin için Türkiye’de hizmet veren konsolosluklar İzmir, İstanbul ve Ankara’da bulunur. Benin Konsolosluklarına dair iletişim ve hizmet bilgilerini Visa Center sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Benin Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Benin Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Benin Konsolosluğu İstanbul

box type=”success” align=”aligncenter” class=”” width=””]İstanbul ve çevre illerde bulunan Benin vatandaşları ile Benin vize işlemleri Benin İstanbul Konsolosluğu’ndan yapılabilir. Fahri konsolosluk olarak hizmet ve bu kurum hafta içi çalışır. Çalışma saatleri ise 10.00-17.00 aralığındadır.[/box]

Adres: Cankurtaran Mh. Keresteci Hakkı Sk. No: 40 Fatih-İstanbul

Telefon: (0212) 285 66 88

Benin Konsolosluğu İzmir

İzmir’de de Benin dış temsilciliği bulunur. Alsancak ilçesinde yer alan bu konsolosluk İzmir ve Ege Bölgesi’nden yapılacak Benin vize başvurularıyla ilgilenir. Aynı zamanda bu bölgede bulunan Benin halkının evlilik, pasaport, ölüm veya doğum gibi işlemleriyle ilgilenir.

Adres: Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:185 Alsancak-İzmir

Telefon: 0232 463 64 26

Faks: 0232 463 60 68

Benin vizesi nasıl alinir?

Benin vizesi alınabilmesi için Benin Konsolosluğu’na müracaat gerçekleşmeli.

Benin vize istiyor mu?

Benin vize işlemleri her yıl güncellik gösterir. Benin vizesi ile ilgili detayları konsoloslukta iletişime geçtiğiniz takdirde öğrenebilirsiniz.

Benin Büyükelçisi kim?

Benin büyükelçisi Kemal Onur Özçeri’dir.

Oyla! post