Visa Center Vize Merkezi

Gümrük Kapılarının Anahtarı, Vize Merkezi

Türkiye’den çıkış gerçekleştirdiğiniz anda birçok dünya ülkesine giriş gerçekleştirebilmek için mutlaka vize talebi bulunmaktadır. Avrupa’da yer alan ülkeler, Amerika, Asya ülkeleri veya birçok Afrika ülkesi vize işlemleri sonrasında onay verdiği vatandaşlarımızı ülkesine kabul etmektedir. Bu noktada İstanbul’da yaşayan herkes için gümrük kapılarının anahtarı olan vize konusunda, vize merkezi olarak firmamızı tercih edebilirsiniz.

İş seyahatleri, turistik seyahatler, sağlık ziyaretleri veya eğitim amaçlı olarak birçok farklı ülkeyi ziyaret etmek istediğinizde, vize danışmanlığı hizmetleri alabilirsiniz. Bu sayede sizin için yorucu ve uzun bir süreç oluşturacak başvuru işlemleri için vize merkezi çok daha kolay bir süreç ortaya çıkaracaktır. Profesyonel bir ekibe sahip olduğumuz için vize başvuru merkezi İstanbul olarak aslında İstanbul dışında Ankara ve İzmir gibi büyük şehirler ile başlamak üzere Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyoruz.

Yurtdışı seyahatleri gerçekleştirmek istediğinizde yaşadığınız şehri terk etmeden, merkezlerimizde gerçekleştirdiğiniz başvurular ile birlikte danışmanlık hizmeti alabilir ve çok daha kolay bir vize süreci yürütebilirsiniz. Merkezimiz yılların tecrübesi ile birlikte 1998 yılından bu yana visa center olarak sektörde bulunmaktadır.

Her ne kadar firmamızın danışmanlığı ve merkez hizmetleri sayesinde işler daha kolay bir hale gelse de resmi prosedürler için yetkili kurumlardan geçirilecek işlemler bulunmaktadır. Yani vizelerin onaylanması için yetkili kurumlar olan resmi dış temsilcilikler ve konsolosluklar üzerinden başvuru yapılarak işlemlerinin sonuçları beklenir.

Vize Merkezi Hizmetleri Nasıl Sunulmaktadır?

Firmamız bünyesinde yer alan ekipler, 24 saat boyunca aktif bir şekilde iletişim kurma avantajı oluşturmaktadır. Bu sayede vize için başvuru gerçekleştirmek istediğinizde süreç başlangıcından itibaren son noktaya kadar alanında uzman ve profesyonel personellerimiz ile iletişimi sürdürebilirsiniz. Ülkemizin dört bir köşesinde yer alan şubelerimiz sayesinde çalışma ekibimiz her zaman size destek olmak ve sorularınızı yanıtlamak için hazır bulunmaktadır.

Avrupa’da farklı ülkeler, Amerika ve Asya ülkeleri ya da Schengen başvurusu gerçekleştirmek istediğinizde ülkelerin vize başvuru süreçlerini ekibimizle iletişim kurarak, daha kolay bir şekilde yürütebilirsiniz. Eğer bu konuda bilgi sahibi olmak ve sorularınıza yanıt almak istiyorsanız, sadece web sayfamız sayesinde sunulan içerikleri takip ederek de aradığınız yanıtları bulabilirsiniz. Ancak birebir olarak başvuru işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız, mutlaka merkezlerimizden hizmet alarak karşılıklı görüşme ile süreci başlatmanız gerekir.

Eğer merkezimiz bünyesinde çalışan profesyonel personellerimizin tecrübelerinden yararlanmak isterseniz, çalışma sistemimizde belirli adımlar bulunmaktadır. İlk aşamada seyahat etmek istediğiniz ülkenin ve hangi amaç ile seyahat edeceğinizin net olması önemlidir. Çünkü bu sayede seyahat amacına göre ülke konsolosluğuna vize başvurusu gerçekleştirilir.

Seyahat edeceğiniz ülke net bir şekilde belirlendikten sonra ve seyahat amacınızı belirlediyseniz, web sayfamız üzerinde ülkeler listesinden seçtiğiniz ülkenin koşullarını rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Bu konuda web sayfamızdan aldığınız bilgiler ile birlikte merkezlerimiz ile iletişim kurabilir ve sürecin daha hızlı tamamlanması için hizmet talep edebilirsiniz. Merkezimiz personelleri profesyonel destek sayesinde Schengen Bölgesi gibi noktalarda başvurularınız için size tam destek sağlayacaktır.

Başvurularda Vize Merkezleri Mutlaka Tercih Edilmeli Midir?

Aslında herhangi bir ülkeye vize başvurusu gerçekleştirmek istediğinizde, direkt olarak o ülkenin konsolosluğuna başvuru yapmanız mümkündür. Ancak başvuru süreci, evrakların düzenlenmesi, sigorta veya birçok farklı süreçte profesyonel destek almak daha faydalı olmaktadır. Bu nedenle merkezlerimiz bünyesinde uzman görevliler hem ulusal anlamda hem de uluslararası olarak sizlere hizmet sunmaktadır.

Özellikle günümüzde birçok ülke başvuru işlemlerinin online sistemler üzerinden yapılmasını talep etmektedir. Bu konuda online işlemlerin yürütülmesi, istenilen belgelerin eksiksiz olarak hazırlanması ve randevu alınması gibi işlemler için firmamızdan destek talep edebilirsiniz. İşlemleriniz doğru bir şekilde tamamlanmaz ise konsolosluklar size vize başvurularınız için görüşme günü ve saati vermeyeceklerdir.

Bahsedildiği üzere vize başvuruları için konsolosluklara şahsen başvuru yapmak gereklidir. Ancak özellikle internet, iletişim ve dil konusunda yeterli bilgilere sahip olmayan kişiler bu ülkelerin konsolosluklarında yorucu bir süreç ile karşılaşabilir. Özellikle talep edilen belgelerin eksiksiz ve doğru olarak hazırlanması için tecrübe önemli bir ayrıntıdır. Bu nedenle visa center size profesyonel personelleri sayesinde bu gibi konularda kolaylık ve yardım sağlamaktadır.

Vize Merkezi Kolaylık Ve Hız İçin Seçilebilir

Özellikle farklı ülkelerin konsolosluklarında gerçekleştirilen başvurularda uzun ve yorucu bir süreç ile karşılaşmanız olasıdır. Bu noktada ülkenin birçok bölgesindeki şubelerimiz sayesinde ilgili ve yetkili kuruluşlar ile organize hizmetler sağlamayı başarıyoruz. Bu sayede de bilgi ve profesyonel bir ekip ile geniş bir hizmet alanı oluşturuyoruz. Firmamız sizler için özellikle kolaylık ve hız açısından seçilebilir bir vize başvuru merkezi sağlamaktadır.

Sağladığımız bu merkez sayesinde Avrupa ülkeleri arasında istediğiniz birçok ülkeye Schengen başvuruları veya ülke vize başvuruları kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Örnek olarak ülkemizde çok sık talep edilen hizmetler arasında vize merkezi Almanya başvuru hizmetleri bulunmaktadır. Almanya tarafından sadece konsolosluklar üzerinden başvurular kabul edilir ve sadece yetkililere erişimin sağlanması gibi bir durum bulunmaktadır. Bu nedenle Almanya başvuruları için mutlaka profesyonel destek aldığınızda, daha kolay ve hızlı bir sonuç elde edebilirsiniz.

Profesyonel bir merkez üzerinden aldığınız hizmet ile belgelerinizi doğru bir şekilde düzenleyebilir, sürecin hatasız ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Personellerimiz her koşulda size profesyonel destek sağlayarak; şahıs, şirket, öğrenci veya turistik başvurularda düzenli ve istenilen şekilde başvuru yapmanızı sağlar.

Temel olarak konsolosluklardan yapılan başvurularda kişilerin istenilen belgeleri ve bilgileri sağlaması kendisine ait bir sorumluluktur. Kişisel başvurular şirket başvurularına göre daha kolay bir şekilde de tamamlanabilir. Ancak kişisel başvurularda da ticari veya uzun süreli başvurular gerçekleştirilirken profesyonel destek gerekebilir. Özellikle şirket yani kurum başvuruları sırasında talep edilen vize için prosedür işlemler çok daha karmaşık bir yapı oluşturur. Merkezlerimiz sizin için bu konuda çok profesyonel bir destek oluşturmaktadır.

Vize Merkezi Üzerinden Başvurularda Önemli Noktalar

Sistematik, doğru, hızlı ve nitelikli bir hizmet almak için başvurduğunuz merkezler tecrübe ve yorumlar ile her zaman ön plana çıkmalıdır. Örneğin, merkezimiz İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında ki şubeleri ile kurumsal yapısıyla özenli bir hizmet oluşturmaktadır. Özellikle vize merkezi Ankara hizmetleri dışında İzmir, Bursa, Adana gibi büyük şehirlerde de birçok şube ile hizmet alınması mümkündür.

Hizmet alacağınız merkezlerin öncelikli olarak konsolosluk tarafından yetki verilmiş olması ve sadece yetki verilen firmalar ile bağlantılı olunması gerekir. Ayrıca her zaman başarı oranının yüksek olması ve tecrübeli şekilde size hızlı bir süreç koordinasyonu sağlaması gerekir. Bu açıdan sizin sorumluluklarınız arasında da belirli noktalar yer almaktadır. Örneğin, merkezlerimiz üzerinde gerçekleştireceğiniz vize işlemleri öncesinde mutlaka pasaport başvurusu yapmış olmanız ve hizmet talep etmeniz gerekir.

Daha önce anlatıldığı üzere başvuru gerçekleştirmek için konsolosluklar üzerinde yapılacak işlemlerde şahsen ve kurumsal olarak sorumluluklar yer almaktadır. Öncelikle kişilerin vermiş olduğu bilgiler doğru ve güncel olmalıdır. Kişilerden talep edilen belgeler ve evraklar eksiksiz, güncel ve yetkili kurumlardan alınmış olmalıdır. Bu gibi noktalar ve sahip olduğunuz pasaportun geçerliliği gibi ayrıntılar merkezlerin verdiği hizmetlerden ayrı olarak şahısların sorumlulukları altında yer alır.

Eğer vize merkezi üzerinden yetkililer ile iletişim gerçekleştirerek, hizmet almak isterseniz, 365 gün kolayca merkezlerimize ulaşabilirsiniz. Çünkü visa center yetkilileri sizinle iletişim kurabilmek için değişen kentlerde yer alan şubelerimizde profesyonel bir yanıt ve çözüm sistemi oluşturmaktadır. 1998 yılından bu yana sektörde yer alan Visa Center öncü faaliyetlerini yıllardır sürdürmektedir.

Merkezimiz tüm müşteriler için güvenilir ve hızlı bir hizmet verme açısından öncelikle müşteri memnuniyetini göz önüne almaktadır. Yetkili başvuru merkezi olması ile birlikte sizin katılımınız sayesinde konsolosluklar ve dış şubeler üzerinden vize işlemleri gerçekleştirilir.

Merkezlerimizin temel amacı; sizlere en iyi yardımı sunmak ve eksiksiz bir konsolosluk başvurusu gerçekleştirmenizde yardımcı olmaktır. Bu konuda gereken yabancı dil bilgisi, hukuki bilgiler, bankacılık ve muhasebe bilgileri gibi tüm tecrübeler personellerimizin sunduğu hizmet yapısı içerisinde yer almaktadır.

Kolay bir şekilde ister Schengen vize işlemleri başvuruları için ister Asya vize başvuruları için belgeleri ve talepleri firmamızdan öğrenme şansınız bulunmaktadır. Hazırlamış olduğumuz evrakların, dosyaların ve tüm belgelerin doğruluğu konusunda inceleme yapmak için merkezimizden destek talep edebilirsiniz. Bu konuda Visa Center tüm işlemlerinizde sizin için yetkili olarak yüksek bir başarı oranı ile hizmet vermektedir.

Merkezimizde yer alan personellerimiz ile iletişim kurarak veya sayfamız üzerinden başvurular için ücretleri öğrenebilir, konsolosluk harçları, vize süreçleri ve vize kullanım süreleri gibi tüm konularda bilgi alabilirsiniz. Örnek olarak Almanya, Fransa, İsviçre veya Amerika gibi birçok farklı ülkeye gerçekleştireceğiniz seyahatlerde vize işlemleri için farklı evraklar ve süreçler talep edilmektedir. Bu nedenle her zaman güncel bilgiler almak için firmamızdan destek talep etmeniz doğru olacaktır.

Başvuru işlemlerinde sizlerden talep edilen pasaport geçerliliği, sigorta işlemleri, konaklama rezervasyonu, seyahat rezervasyonu, sponsor belgeleri, emeklilik belgesi veya öğrenim belgesi gibi her konuda vize merkezi bünyesinde size destek verecek personeller yer almaktadır. Türkiye’nin birçok farklı şehrinde bulunan merkez ve şubelerimiz sayesinde bu bilgileri çok kolay bir şekilde alabilir ve çözüme daha yakın olabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
×