Tayland Vize Başvuru Formu

Tayland’a gitmek isteyen bir kişi, ülkesinin konsolosluğuna ait başvuru formunu doldurmak zorundadır.

Tayland için başvuru formunu alan kişi, formda istenen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak tamamlamak zorundadır. Aksi takdirde, yani kişinin yanlış bilgi veya eksik bilgi vermesi durumunda başvuru süreci başlayamama tehlikesiyle karşı karşıya olmaktadır.

Dolayısıyla böyle bir sorun yaşamak istemeyen kişilerin profesyonel bir danışmanlık hizmeti alması önerilir.

Danışmanlık hizmetleri konusunda Visa Center, kişinin Tayland vize başvuru formunu doldururken herhangi bir yeri atlamaması konusunda yardımcı olmakla birlikte diğer birçok konuda da müşterinin yanında olarak süreç başından sonuna kadar Tayland Vize Başvuru Formu – Visa Center kişinin işlemlerine yardımcı olmaktadır.

Tayland Vize Başvuru Formu Hakkında

Tayland Konsolosluğu’na vize başvurusu yapılabilmesi için Tayland vize başvuru formu gerekli olan ilk belgedir. Tayland vizesi başvurusunda bulunulmak istiyorsa form eksiksiz doldurulmalı ve vize tipine göre istenilen bilgiler eklenmelidir. Başvuru tapacak kişi vize tipini seyahat amacına göre belirlemelidir. Başvuru formu sadece konsolosluklar tarafından kontrol edilebilir.

Formda yanlış bilgi yer alırsa seyahat edecek kişiye karşı şüphe duyulmasına neden olur. Bu form, konsolosluğun istediği şekilde doldurulmalıdır. İstenildiği gibi doldurulmazsa konsolosluklar ek belge isteyebilir, gerektiğinde çağırabilir ve vize başvurusunu olumsuz yanıtlayabilir. Son kararı Tayland Konsolosluğu karar verebilir. Vize işlemleri için Tayland’ın iki resmi temsilciliğine başvurulabilir. Bu iki temsilcilik ise Tayland İstanbul Fahri Konsolosluğu ve Tayland Ankara Büyükelçiliği’dir.

Tayland Vize Başvurusu

Tayland vize başvurunuzu vize merkezi aracılığı ile yaparsanız danışmanlar sizin için ilk baş planlar ve takip ederler. Tayland vizeleriyle ilgili belgeler ve vize başvuru işlemleri için internet sitesinden en güncel haberleri takip edebilirsiniz. Tayland vize türleri hakkında bilgi almak isterseniz bize merkezi ile iletişime geçmelisiniz. Gerekli evrakları ofise gelerek yüz yüze teslim edebilirsiniz. İkinci seçenek olarak kargo ile gönderim sağlayabilirsiniz. Vize başvuru işlemi sonuçlandıktan sonra pasaportunuzu ofise gelerek alabilirsiniz.

Başa dön tuşu
whatsapp
×