Sudan Konsolosluğu İletişim Bilgileri - Visa Center

Sudan Konsolosluğu İletişim Bilgileri

Afrika kıta toprakları üzerinde yer alan Sudan’a yapılacak seyahat için başvuru makamı Sudan Konsolosluğu’dur. Başvuru sahiplerinin bulundukları şehre göre İstanbul, İzmir ve Ankara şehirlerinde bulunan konsolosluk makamlarına vize alabilmeleri için başvurmaları gerekir. sudan konsolosluğu iletişim bilgileri – visa center web sitesi üzerinden alınabilir. Bu bilgiler sayesinde başvurular gerçek makama yapılır ve kısa sürede vize alınarak Sudan’a gidilebilir.

İzmir, Ankara ve İstanbul için hizmet veren konsoloslukların kançılarya, telefon, e mail, fax ve çalışma gün saat bilgileri buradan öğrenilebilir. Konsolosluğun vize başvurularını kabul etme dışında yerli ve yabancı vatandaşlar verdiği hizmetler de öğrenilerek hangi amaçlarla konsolosluk makamına gidileceği öğrenilebilir.

SUDAN KONSOLOSLUĞU

SUDAN CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ

Kançılarya: Mahatma Gandi Cad. No: 48 GOP Çankaya, ANKARA
Telefon: 312-446 63 27, 446 63 28, 446 72 63
Faks: 312-446 85 06
E-Posta: ankara@mfa.gov.sd
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09.00-15.00

SUDAN CUMHURİYETİ İSTANBUL BAŞKONSOLOSLUĞU

Kançılarya: Menekşeli Sok., No: 16, 1. Levent İstanbul
Telefon: (212) 281 74 41 – 42
Faks: (212) 269 09 63
E-Posta: sud.istanbul@gmail.com
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma: 09.00-15.30
Görev Bölgesi: Ankara dışında tüm Türkiye

SUDAN KONSOLOSLUĞU ANKARA

Türkiye Cumhuriyetinde Sudan’a gitmek isteyen Türk vatandaşlarının ve Türkiye de oturum iznine sahip yabancı uyruklu vatandaşların vize işlemlerinde karar sahibi olan konsolosluk Sudan Ankara Konsolosluğudur. Şehir gözetmeksizin herkes bu konsolosluktan işlemlerini yaptırabilirler.

SUDAN KONSOLOSLUĞU ANKARA ADRES

Sudan Ankara Konsolosluğu Ankara ilinde bulunan Çankaya ilçesinde bulunmaktadır. Sudan Ankara konsolosluğunun açık adresi Kız Kulesi Sok. No.1 Gaziosmanpaşa Çankaya/Ankara’dır. Sudan vatandaşlarının ve Sudan’ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız işlemleri bu adreste yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye de yaşayan Sudan vatandaşlarının yeni kimlik kartı, pasaport, evlilik, doğum ve ölüm gibi evraklar içinde bu adreste bulunan Sudan Ankara Konsolosluğundan yardım alabilirsiniz.

SUDAN KONSOLOSLUĞU ANKARA İLETİŞİM

Sudan Ankara konsolosluğu telefon numarası (0312) 446 63 27 / 8’dir. Bu telefon numarası Sudan Ankara Konsolosluğuna bağlıdır. Sudan konsolosluğu telefon numarası üzerinden birçok bilgi ve sorularınızı sorabilirsiniz.

SUDAN KONSOLOSLUĞU İSTANBUL

Sudan İstanbul Konsolosluğu, Sudan’a gitmek isteyen vatandaşların vizesi işlemleri konusunda hizmet vermektedir. Sudan Konsolosluğu aynı zamanda Türkiye Cumhuriyetinde yaşamakta olan yabancı uyruklu ülke vatandaşlarının Sudan vizesi işlemleri konusunda da yetkilidir. Sudan Konsolosluğu aynı zamanda Türkiye de oturum iznine sahip Sudan vatandaşlarının konsolosluk işlemleri konusunda da yardımcı olmaktadır.

SUDAN KONSOLOSLUĞU İSTANBUL İLETİŞİM

Sudan konsolosluğu telefon numarası (0212) 281 74 41 / 2’dir. Bu telefon numarası Sudan İstanbul Konsolosluğuna bağlıdır. Sudan konsolosluğu telefon numarası üzerinden birçok bilgi ve sorularınızı sorabilirsiniz.

SUDAN KONSOLOSLUĞU İSTANBUL ADRES

Sudan Konsolosluğu İstanbul ilinde bulunan Levent ilçesinde bulunmaktadır. Sudan konsolosluğunun açık adresi Menekşeli Sok. No.19 1.Levent İstanbul’dur. Sudan vatandaşlarının ve Sudan’ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız işlemleri bu adreste yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye de yaşayan Sudan vatandaşlarının yeni kimlik kartı, pasaport, evlilik, doğum ve ölüm gibi evraklar içinde bu adreste bulunan Sudan İstanbul Konsolosluğundan yardım alabilirsiniz.

SUDAN KOSOLOSLUĞU İZMİR

Sudan’a gitmek için vize şarttır. Vizesiz giriş mevcut değildir. İzmir ve çevresinde ki şehirler de yaşamakta olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız ve yabancı uyruklu kişiler Sudan vize sürecine ilişkin işlemlerini Sudan İzmir Konsolosluğunda gerçekleştirebilirler. Diğer tüm konsolosluklarda olduğu gibi Türkiye de yaşayan Sudan vatandaşlarının evlenme, doğum ve ölüm, noter, askerlik, pasaport gibi resmi evrak işlemlerinin yanında ülkelerine olan vatandaşlık görevlerinide (oy kullanma, vergi vb.) yaptırabilirler.

SUDAN KONSOLOSLUĞU İZMİR ADRES

Sudan Konsolosluğu İzmir ilinde bulunan Alsancak ilçesinde bulunmaktadır. Sudan konsolosluğunun açık adresi Cumhuriyet Bulvarı Mayıs İş Merkezi No:123 / 33-34 Alsancak / İzmir’dir. Sudan vatandaşlarının ve Sudan’ı ziyaret etmek isteyen vatandaşlarımız işlemleri bu adreste yapılmaktadır. Ayrıca Türkiye de yaşayan Sudan vatandaşlarının yeni kimlik kartı, pasaport, evlilik, doğum ve ölüm gibi evraklar içinde bu adreste bulunan Sudan İzmir Konsolosluğundan yardım alabilirsiniz.

SUDAN KONSOLOSLUĞU İZMİR İLETİŞİM

Sudan konsolosluğu telefon numarası (0232) 970 0548’dir. Bu telefon numarası Sudan İzmir Konsolosluğuna bağlıdır. Sudan konsolosluğu telefon numarası üzerinden birçok bilgi ve sorularınızı sorabilirsiniz.

Sudan Konsoloslugu Iletisim Bilgileri

Başa dön tuşu
× Sudan Vizesi