Sudan Aile Birleşimi

Sudan Aile Birleşimi

Sudan da oturum gerçekleştiren bir kişi Sudan aile birleşimi alarak ailesinin Sudan da yaşamasına olanak sağlar.

Sudan aile birleşimi – Visa Center vizesi alabilmek için gerekli olan bazı kurallar vardır. Öncelikle Sudan oturum izni ve ya Sudan da yaşayan bir akrabanızın olması gerekir. Aile birleşimi yapabilmeniz için Sudan da konaklayan akrabanızın size davetiye yollaması gerekmektedir.

Davetiyeden sonra gerekli olan bazı belgeler vardır. Bu belgeler kimlik, pasaport, vize başvuru formu, Biometrik fotoğraf gibi belgeleri noksansız hazırlamanız şarttır.

Sudan vize başvuru formu dikkatlice doldurulmalı ve imzalanmalıdır. Başvuru formunda oluşan herhangi bir yanlış bilgi başvurunuzun iptaline neden olabilir.

Sudan Aile Birleşimi

Sudan Aile Birleşimi

 

Sudan’a Aile Birleşimi Vizesi

Aile birlikteliği uluslararası kanunlar ile koruma altına alınmaktadır. Farklı ülkelerde yaşayan aile bireylerinin bir arada yaşaması bu uygulamalar ile sağlanır. Sudan’da yaşayan bir vatandaş Sudan aile birleşimi vizesi alarak ailesinin gelmesine olanak sağlar.

Sudan Aile Birleşimi Vizesi Nasıl Alınır?

D tipi uzun süreli vize içeriğinde olan aile birleşimi vizesi alabilmek için birtakım şartları sağlamak gerekir. İlk olarak Sudan Cumhuriyetinde oturum izni olan veya Sudan vatandaşlığı olan bir tanıdığınızın olması lazımdır. · Aile birleşimi başvurusunu yapmak için Sudan’da yaşayan tanıdığınızın davetiye göndermesi önemlidir.

Davetiye ile birlikte birtakım evraklarında hazırlanması gerekir. Bu evraklar pasaport, nüfus kayıt örneği, kimlik fotokopisi, sabıka kaydı fotokopisi, Susan aile birleşimi için vize talep dilekçesi, başvuru formu, biyometrik fotoğraf, sağlık sigortası şeklindedir. Bu evraklar eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanmalıdır.

Sudan aile vizesi başvuru formu evraklar içerisinde çok önemlidir. Başvuru formu eksiksiz doldurulmalıdır, formdaki herhangi bir yanlışlık vize sonucunuzun olumsuz olmasına sebebiyet verir. Bir daha aile birleşimi vizesi almanız zorlaşır, hatta alamayabilirsiniz. Bu da aile birleşimini sağlamaz.

 

Sudan Vizesi hakkında gerekli tüm bilgilendirme için https://www.visacenter.com.tr/iletisim/ adresini ziyaret ederek bize ulaşabilirsiniz.
Sudan için vize gerekiyor mu?

Diplomatik pasaport dışında tüm pasaportlara sahip olan Türk vatandaşları için Sudan’a girişte vize gerekir.

Sudan vizesi ne kadar?

2010 yılında Türk vatandaşları için sınırda vize uygulamasına başlayan Sudan’a giriş vizesi almak, 100 ABD doları karşılığında söz konusudur.

Sudan Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan 4 saatlik direkt uçuş ile Başkent Hartum’daki Civil havalimanına ulaşılır aynı zamanda birçok Türk şehrinden Sudan’a aktarmalı sefer vardır.

Oyla! post