Orta Afrika Cumhuriyeti Aile Birleşimi

Orta Afrika Cumhuriyeti Aile Birleşimi
Orta Afrika Cumhuriyeti Aile Birleşimi – Visa Center

Orta Afrika Cumhuriyeti’nde birinci dereceden yakını olanlar aile birleşimi uygulaması ile bu ülkeye giriş yapıp süresiz olarak kalabilir.

Orta Afrika Cumhuriyeti Konsolosluğu

Uluslararası sözleşmeler ve ilgili ülke kanunları ile kabul edilmiş ailenin bütünlüğünün sağlanması hakkı kapsamında sağlanan bu uygulamadan faydalanmak için normal vize başvurularına ek olarak bazı belgeler istenir.

Orta Afrika Cumhuriyeti Aile Birleşimi

Orta Afrika Cumhuriyeti Aile Birleşimi

Aile birleşimi başvurusunda doldurulup imzalanmış vize başvuru formu ile birlikte doğum belgesi ya da evlilik belgesi gibi evraklar konsolosluk ve büyükelçiliklere teslim edilmelidir.

Orta Afrika Cumhuriyeti’nde ikamet eden aile ferdi eş ise evlilik belgesi, anne ya da baba ise doğum belgesi sureti vize başvuru dosyasına eklenir. Ayrıca Orta Afrika Cumhuriyeti’nde bulunan kişi tarafından da istekte bulunulması gerekir.

Orta Afrika Cumhuriyeti ziyareti için pasaport farkı olmadan vizeyle giriş yapılabilir. Orta Afrika Cumhuriyeti aile birleşimi için ise bazı önemli evraklara ihtiyacınız vardır. Vize dilekçe formu ve başvuru formunu ilgili konsolosluklardan elde ederek doldurmanız gerekir. Bununla ilgili detaylı bilgi için sayfadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Orta Afrika Cumhuriyeti Aile Birleşimi Başvuru Formu

Orta Afrika Cumhuriyeti aile birleşimi için önceden dilekçe doldurarak izin oluşturmanız gerekir. Başvuru formunu konsolosluklardan veya bizimle iletişime geçerek alabilirsiniz. Formda olması gerekenler; kişisel bilgiler, kimlik bilgileri, seyahat bilgileri, uçak ve rezervasyon bilgileri, gidiş-dönüş tarihleri, pasaport bilgileri gibi önemli bilgiler yer alır. Başvuru formu ıslak imzalı bir şekilde online doldurulur.

Orta Afrika Cumhuriyeti Aile Birleşimi Vizesi İçin Gerekli Evraklar Ve Ücretler

Orta Afrika Cumhuriyeti aile birleşimi vizesinde; pasaport, fotoğraf, seyahat, konaklama bilgisi, nüfus cüzdanı, maaş ve sigorta dökümü bilgileri olmalıdır. Vize başvuru formuyla beraber teslim edilmelidir. Vize işlemleri ve ücretler için bizden destek alabilirsiniz.

Orta Afrika ülkeleri nelerdir?
Angola, Kamerun, Orta Afrika Cumhuriyeti, Çad, Kongo Demokratik Cumhuriyeti,  Ekvator Ginesi, Gabon ve Sao, Tome ve Principe.
Orta Afrika Cumhuriyeti ne zaman kuruldu?
Ülkenin kuruluş tarihi 1 Aralık 1958’dir.
Orta Afrika nerededir?
Afrika kıtasının orta kesiminde bulunur. Denize kıyısı yoktur.
Oyla! post