Kiribati Konsolosluğu

Kiribati Konsolosluğu

Kiribati Okyanusya’da bulunan bir ülkedir. Türk vatandaşlarının bu ülkeye seyahat gerçekleştirmesi mümkündür. Ancak seyahat için Kiribati vizesine sahip olmaları gerekir. Vize işlemleri Kiribati Konsolosluğu başvurusuyla yapılabilir. Kiribati vizesi almak için neler yapmanız gerektiğini merak ediyorsanız Visa Center olarak sizlere Kiribati vizesi hizmeti verebiliriz. Bu hizmet sayesinde işlemlerinizi eksiksiz yaparak vizenizi zamanında alabilirsiniz.

KKTC Gaziantep Başkonsolosluğu

Kiribati Konsolosluğu Nerede?

Kiribati ülkesinin Türkiye’de bir temsilciliği yoktur. Bu nedenle ülkede Kiribati Konsolosluğu bulmak mümkün değildir. Ancak ülkeye seyahat için vize işlemlerini verme yetkisi İngiltere Konsolosluğu ve İngiltere Büyükelçiliği’nde bulunur. Buralara başvuran kişiler vize alma hakkı elde ederler. Kiribati vizesi yetkili konsolosluğu İstanbul’da bulunan İngiltere Konsolosluğu’dur. Vize için hizmet veren İngiltere Büyükelçiliği ise Ankara’da bulunur.

Kiribati Konsolosluğu

Kiribati Konsolosluğu

Kiribati Vizesi Konsolosluk İletişim

İstanbul’da Kiribati vizesinin alınması için hizmet alınabilecek İngiltere Konsolosluğu Kamer Hatun, Meşrutiyet Cd. No:34, Tepebaşı/Beyoğlu adresindedir. Konsolosluğa 09.00-17.00 mesai saatlerinde başvurulabilir.

Kiribati Vizesi Büyükelçilik İletişim

Ankara’da yer alan İngiltere Büyükelçiliği’ne Şehit Ersan Cd. 46/A, Çankaya/Ankara adresinden ulaşılabilir. Elçiliğin telefon numarası ise 0 (312) 455 33 44’tür. Büyükelçilik 09.00-12.30 saatlerinde açıktır.

Kiribati adası nerede?
Büyük Okyanus’un orta kesimlerinde yer alan, ada ülkesidir. Takımadalardan oluşur.
Kiribati vize istiyor mu?
Evet, vize işlemlerinden sadece diplomatik pasaportu olanlar muaftır.
Oyla! post