Ekvator Ginesi Konsolosluğu

Ekvator Ginesi Konsolosluğu

EKVATOR CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ

Kançılarya: Kelebek Sok. No: 21/1 G.O.P., Ankara
Telefon: 446 01 60
Faks: 446 01 73
E-Posta: [email protected]

Elazığ Vize Başvuru Merkezi

Ekvator Ginesi seyahatleri ve konsolosluk işlemleri için Ekvator Ginesi Konsolosluğu arayan kişiler Ankara’da bulunun büyükelçilikten yararlanabilirler. Çünkü Türkiye’de Ekvator Ginesi adına hizmet veren tek kurum büyükelçiliktir.

Ekvator Ginesi Büyükelçiliği Çalışma Saatleri

2019 yılında Ankara’da hizmet vermeye başlayan Ekvator Ginesi Büyükelçiliği vize başvurularını kabul eden tek yetkili kurumdur. Ayrıca büyükelçilik Ekvator Ginesi vatandaşlarının evlenme, askerlik, ölüm ve konsolosluk kayıt işlemleri için hizmet verir. Büyükelçilik hafta içinde her gün 09.30-12.00 saatleri arasında hizmet verir. Ancak hafta içine denk gelen resmi tatillerde kapalıdır.

Ekvator Ginesi Konsolosluğu

Ekvator Ginesi Konsolosluğu

Ekvator Ginesi Büyükelçilik Vize İşlemleri

Ekvator Ginesi vize işlemleri için büyükelçilikten randevu alınır. Randevu zamanında vize evraklarının tam olarak teslim edilmesi gerekir. Vize için gerekli olan başvuru formu İngilizce veya Fransızca dilinde doldurulur ve imzalanarak vize evraklarına eklenir. Vize evrakları ve imzalanmış başvuru formuna ek olarak vize ücretinin ödendiğini belirten belge ile başvuru tamamlanır.

Firmamız Visa Center vize başvuru merkezi Ekvator Ginesi vize işlemleri adına hizmet verir. Başvuru evraklarının hazırlanması, başvuru sahipleri adına büyükelçiliğe teslimi ve rezervasyon işlemlerinde sizlere yardımcı olur. Merkezimiz Ankara’da bulunduğu için başvurunuz büyükelçiliğe kısa sürede iletilerek vize almanıza yardımcı olur.
Ekvator Ginesi Konsolosluğu

Türkiye’de Ekvator Büyükelçiliği tarafından iki ülke arasındaki diplomatik, ticari ve siyasi ilişkiler yürütülmektedir. Ülkenin Türkiye’de resmi bir Konsolosluğu bulunmamaktadır.

Oyla! post