E devlet üzerinden Nüfus Kayıt Örneği İndirmek - Visa Center

E devlet üzerinden Nüfus Kayıt Örneği İndirmek

Nüfus kayıt örneği vize işlemlerinde birçok ülke tarafından istenen bir evraktır. Özellikle nüfus kayıt örneğinin vukuatlı olması gerekmektedir.

Vize işlemlerinde kullanılacak nüfus kayıt örneği alınırken alınma nedeni olarak konsolosluğu hitaben olduğu belirtilmelidir. E devlet üzerinden nüfus kayıt örneği indirmek – Visa Center sitesinde ayrıntılı ve herkesin anlayabileceği şekilde anlatılmaktadır.

Site nüfus kayıt örneğinin indirilmesi resimli olarak da anlatılmaktadır. E devlet üzerinden nüfus kayıt örneğine 2017 yılı itibariyle ulaşılabilmektedir. Böylece vukuatlı nüfus kayıt örneğine ulaşmak artık çok daha kolay bir şekilde olmaktadır.

Visa Center uzmanlığı ile e devlet üzerinde nüfus kayıt örneği kolaylıkla alınabilmektedir. Visa Center firması konsoloslukların nasıl bir nüfus kayıt belgesi istediğini bildiği için vatandaşlara çok daha fazla kolaylık sağlamaktadır.

E-devlet kullanmayan vatandaşlar bu belgeyi nüfus müdürlüklerinden temin etmeleri gerekmektedir.

Vize başvuru evraklarından biri olan “Tam tekmil vukuatlı nüfus kayıt örneği” daha önceleri sadece Nüfus Müdürlükleri aracılığıyla verilmekteydi. 2017 ortası itibariyle bu belge E devlet üzerinden Nüfus Kayıt Örneği İndirmek edevlet üzerinden (turkiye.gov.tr) barkodlu olarakta verilmeye başlandı. Bu belgeyi bir çok ülke vize başvurularında kabul etmeye başladı. Bu belgenin edevlet sistemi üzerinden nasıl çıkarılacağı aşağıdaki görsellerde detaylı olarak anlatılmıştır.

RESİMLİ ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ

E Devlet Üzerinden Nüfus Kayıt Örneği İndirmek

Vize işlemlerinde gerekli olan ve mutlaka talep ettiğimiz evraklardan bir tanesi de nüfus kayıt örneğidir. E devlet sistemini kullananların daha kolay şekilde alması ve nüfus müdürlüklerine gitmesinin gerekmemesi kolaylık sağlar. E devlet üzerinden nüfus kayıt örneği indirmek istediğinizde yardımcı oluyoruz. Sisteme nasıl giriş yapacağınızı veya konsolosluğun nasıl istediğini bildiğimizden uygun olanı açıklıyoruz. Bu sayede kolaylıkla indirme ve yazdırma işleminden sonra da kullanma imkanınız oluyor.

Hangi İşlemlerde Gereklidir?

Çalışanlarımıza hangi ülkeye başvuruda bulunmak istediğinizi söylediğinizde destek olacaklardır. Ama başta vize işlemleri olmak üzere birçok ülke için temel evraklar arasında bulunduğunu belirtmeliyiz. Bundan dolayı evraklarınızın arasında olmasını mutlaka öneriyoruz. Tam vukuatlı olması da bir başka ayrıntı olacaktır. Alınma nedeni konsolosluğa hitaben olmalıdır. Yılların uzmanlığına dayanan bilgilerimiz sayesinde doğru ve sorunsuz şekilde evraklarınızın toplanmasına destek oluyoruz. Nüfus kayıt örneği 18 yaşından küçük olan kişilerde ise e devlet üzerinden alınamadığından nüfus dairesinden alınmalıdır. Gereken yönlendirmeleri yaparak açıklıyoruz.

Başa dön tuşu
×