Diyarbakır Vfs Global İşlemleri

Diyarbakır Vfs Global

, Visa Center

Diyarbakır’da Açılması Planlanan vize başvuru merkezi ile Diyarbakır’da yaşayan misafirlerimiz başvurularını Malatyada’ki vize merkezinden yapabileceklerdir. Adana vize başvuru merkezlerinden başvuru yapacak misafirlerin öncesinde mutlaka randevu almaları gerekmektedir.

Diyarbakır,Gaziantep ve Ankara’da 1992 yılından bu yana sektörde öncü olarak faaliyette bulunan şirketlerimizin  en önemli faaliyet alanlarından biriside Vize Danışmanlığı hizmetidir. Öncelikle  Idata ofisi, VFS Global‘ , Tls Contact Visa Application Centre, ve Bls Spain international’in  Ankara ve  Gaziantep’te bulunmasından İngiltere, İspanya, İrlanda ve  Schengen ülkelerin bir çoğuna Ankara’ya da İstanbul’a gitmeden  Gaziantep’ten güvenilir ve hızlı bir şekilde  vize başvuru yapılabilmekte. Bu nedenle başta Gaziantep olmak üzere güneydoğuda bulunan diğer iller de vize işlemlerini Adana ve Gaziantep’ten hızlı ve güvenilir bir şekilde yapabiliyorlar. Başta

 Adana, Mersin,Elazığ,Diyarbakır, Batman, Şanlıurfa, Kahramanmaraş, Malatya, Hatay (İskenderun), Mardin, Adıyaman  vize başvuru işlemlerini Gaziantep‘ten güvenilir ve hızlı bir şekilde  sorunsuz olarak  gerçekleştirebilirler. Tek yapmanız gereken sektörde öncü  ve , gerekli referanslara sahip firmalarımızı yukarıda yazılı olan numaramızdan arayarak detaylı bilgileri almak.

Gideceğiniz ya da gitmeyi planladığınız ülkenin gerekli belgeleri aşağıdaki vize işlemleri sayfasında mevcut. Detaylı bilgi için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir veya bilgi formunu doldurup bilgi alabilirsiniz.