Burkina Faso Konsolosluğu

Burkina Faso Konsolosluğu

Burkina Faso Afrika kıtasında yer alan bir ülkedir. Türkiye’den bu ülkeye seyahate çıkmak isteyenler vize alarak diledikleri seyahati gerçekleştirebilir. Burkina Faso vizesi işlemleri ise vize türüne ve ülkede kalma süresine göre değişir. Bu ülkeye seyahat gerçekleştirebilmek için yapacağınız işlemler ve hazırlayacağınız vize belgeleri için firmamızı arayarak yardım alabilirsiniz. Ayrıca sizler için hazırladığımız bilgileri inceleyebilirsiniz.

Burkina Faso Aile Birleşimi

Burkina Faso Vize Çeşitleri

Burkina Faso vizeleri genel olarak iki ana grupta incelenir. Bu vizeler ticari ve turistik vizelerdir. Ticari amaçlarla yapılacak ziyaretleriniz için ticari vize alırken turistik gezileriniz için turistik vizeye sahip olmanız gerekir.

Burkina Faso Konsolosluğu 1 – burkina faso konsoloslugu 1

Ayrıca ülkeye yapacağınız girişe bağlı olarak vizeleri tek girişli veya çok girişli olarak alabilirsiniz. Turistik ve ticari vizeler için danışmanlığa ihtiyaç duyarsanız 0850 220 37 34 nolu numaramızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Burkina Faso Vize Başvurularında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Burkina Faso vize başvurularınızı Ankara Burkina Faso Büyükelçiliği üzerinden yapabilirisiniz. Evraklarınızı teslim etinizde büyükelçilik yaklaşık olarak 15 gün içerisinde size olumlu veya olumsuz yanıt verir.

Yanıta bağlı olarak ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz. Büyükelçiliğin vize onayı verebilmesi için Burkina Faso vizesi evraklarınızı randevu gününüzde ve eksik bulunmaksızın teslim etmelisiniz. Tam vize evrak listesine ulaşmak için Visa Center merkezimizle iletişim kurarak evrak listenizi alabilirsiniz.
Burkina Faso vize istiyor mu?

Burkina Faso vize ister. Vize durumu belirli ülkeler için muaf olabilir.

Burkina Faso ya nasıl gidilir?

Burkina Faso’ya gidebilmek için ilk olarak ülkenin Konsolosluğu’na müracaat gerçekleşmeli.

Burkina Faso Büyükelçisi kimdir?

Burkina Faso Büyükelçisi, Korkut Tufan.

Oyla! post