Moğalistan Vize Başvuru Formu

Moğalistan Vize Başvuru Formu

Moğolistan’da 30 günden fazla süreli kalmak isteyen vatandaşların Moğolistan vizesine başvurmaları zorunludur. Başvurunun en önemli aşamalarından birisi ise Moğolistan vize başvuru formu edinmek ve formu doldurmaktır. Visa Center olarak vize işlemlerinin hatasız yapılması adına hizmet veriyoruz. İsterseniz başvuru formunu doldurma konusunda firmamız çalışanlarından yardım alabilirsiniz.

Moldova Vize Gerekli Mi?

Moğolistan Vizesi Başvuru Formu Nereden Edinilir?

Moğolistan vize başvuru formunu edinebileceğiniz birden fazla yer vardır. İlk olarak Türkiye’de hizmet veren Moğolistan dış temsilciliklerinin web sitelerinden edinebilirsiniz. Bunun dışında vize merkezlerinden ve Visa Center sitemizden edinebilirsiniz.

Moğalistan Vize Başvuru Formu

Moğalistan Vize Başvuru Formu

Başvuru Formu Dışındaki Moğolistan Vize Evrakları Nelerdir?

Ulanbator gibi Moğolistan şehirlerine gitmek için başvuru formunuzu istenilen dilde ve eksiksiz doldurduysanız vize evraklarıyla birlikte teslim etmelisiniz.

Evrak teslimini Moğolistan Konsolosluğu’na ya da vize başvuru merkezine yapabilirsiniz. Başvuru formuyla birlikte pasaport, pasaport fotokopisi, biyometrik fotoğraf, seyahat sigortası, uçak bileti rezervasyonu, vize dilekçesi, banka hesap dökümü ve nüfus kayıt belgesi evraklarını teslim etmelisiniz. Bu evraklara ek olarak vize ücretini ödediğinizi belirten dekontu da belgelerle birlikte vermelisiniz.
Moğolistan için vize gerekli mi?

Moğolistan için vize gereklidir.

Moğolistan a nasil giderim?

Moğolistan’ın gidebilmek için Moğolistan konsolosluğundan vize alınmalıdır.

Moğolistan yeşil pasaporta vize istiyor mu?

Moğolistan yeşil pasaport şartı belirli ülkeler için gereklidir.

Oyla! post