ÜLKELER

Hangi ülkeye gitmek istiyorsunuz

Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 1 – almanya 13

Almanya Vize

GEREKLİ EVRAKLAR

Almanya vize işlemleri, gerekli evrakları, vize çıkma süresi, aile birleşimi, çalışma izni, erasmus ve öğrenci vizesi ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 2 – fransa 12

Fransa Vize

GEREKLİ EVRAKLAR

Fransa vize işlemleri, gerekli evrakları, vize çıkma süresi, aile birleşimi, çalışma izni, erasmus ve öğrenci vizesi ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 3 – amerika 11

Amerika Vize

GEREKLİ EVRAKLAR

Amerika vize işlemleri, gerekli evrakları, vize çıkma süresi, aile birleşimi, çalışma izni, erasmus ve öğrenci vizesi ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 4 – italya 12

İtalya Vize

GEREKLİ EVRAKLAR

İtalya vize işlemleri, gerekli evrakları, vize çıkma süresi, aile birleşimi, çalışma izni, erasmus ve öğrenci vizesi ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 5 – ispanya 1 1

İspanya Vize

GEREKLİ EVRAKLAR

İspanya vize işlemleri, gerekli evrakları, vize çıkma süresi, aile birleşimi, çalışma izni, erasmus ve öğrenci vizesi ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 6 – ingiltere 1

İngiltere Vize

GEREKLİ EVRAKLAR

İngiltere vize işlemleri, gerekli evrakları, vize çıkma süresi, aile birleşimi, çalışma izni, erasmus ve öğrenci vizesi ücretleri hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız. 

VİSA CENTER

Vize hakkında detaylı bilgilendirme için tıklayınız.

Vize için hangi evraklar gerekli? Detaylar için tıklayınız.

Schengen vizesine dair her türlü detay için tıklayınız.

Hangi ülke ne kadar vize ücreti talep ediyor? Tıklayınız.

Amerika vizesi hakkında tüm detaylar için tıklayınız.

Uzman ekibimizden destek almak için tıklayınız.

ACİL VİZE İŞLEMLERİ

Vize işlemleri oldukça zorlu bir süreç olduğu için profesyonel destek almak çok önemlidir. Bu alanda ki çalışmalarımızı gün geçtikçe geliştirerek en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisindedir. Vize Randevu zamanında evrak teminlerine özen göstermekte ve başvuru dosyaları hazırlamada titiz davranmaktadır.

Uzman Ekip

20 yıllık bir tecrübe ile merak ettiğin tüm sorulara anında cevap

Güven

Vize Randevu olarak size bu duyguyu yaşatmak tek hedefimiz.

Destek

Vize alım aşamalarının tamamında yanınızdayız.

SSS

Sık sorulan sorular ve cevapları

Randevunuzun günü geldiğinde hazır olduğunuzdan emin olmak için bu ipuçlarını izleyin. Yaşadığınız ülkedeki vize görüşmeniz için bir randevu ayarlayın. Vize sonuçlanma süresinin konuma, vize kategorisine ve hatta sezona göre değiştiğini unutmayın. Bu nedenle erken başvurmak önemlidir. İadesiz vize başvuru ücretini ödeyin. Vize randevusundan önce ödemeniz gereken ücret almak istediğiniz vize türüne ve kalmak istediğiniz süreye göre değişecektir. Gerekli belgeleri toplayın. Vize randevunuzdan önce aşağıdakilere sahip olduğunuzdan emin olmanız gerekir: Ülkeden planlanan ayrılışınızdan sonra 6 ay (süre ülkelere göre değişebilir) geçerli olan pasaport, Vize başvuru formu Başvuru ücreti ödeme makbuzu Vize fotoğraf gereksinimlerine uygun ve istenen sayıda vesikalık fotoğraf

Vize başvuru süreciniz, başvurunuz için randevu aldığınızda başlar. Her vize farklıdır ve farklı bir onay çözüm sürecine sahiptir. Çeşitli onaylar ve yetkiler vize departmanının kontrolü dışında olduğundan, vizenizin sonuçlanması için belirli bir zaman dilimi garanti edilemez. Bu rehber ne zaman randevu alacağınıza ve ne zaman seyahat planlayacağınıza karar vermenize yardımcı olabilir. Bir karar verilinceye dek pasaportunuzun konsoloslukta tutulduğunu unutmayın. Seyahat tarihinizden 6 ay öncesine kadar vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Ortalama vize başvurusu sonuç süreleri aşağıdaki gibidir: Schengen vizesi: 1-4 hafta Öğrenci vizesi: 2-4 hafta Çalışma Vizesi: 1-6 hafta Oturum Vizesi: 2-6 hafta * Bunlar ortalama sürelerdir ve vizenin yasal süreden önce sonuçlanacağını garanti etmez.

Telefon veya e-posta yoluyla güncellenmiş vize başvurusu sonuçlarını paylaşmıyoruz. Yalnızca sonucunuz geldiğinde pasaportunuzun elimize ulaştığını bildiririz.

Kişi başı bir randevu almanız gerekir. Tüm başvurular ayrı olarak işlenir, bu nedenle ailelerin her aile üyesi için bir randevu aldığından emin olmaları gerekir. Birlikte başvurmak diye bir şey yoktur. Ayrıca, her kişinin geçerli her belge için kendi kopyasına sahip olduğundan emin olmalısınız.

YORUMLAR

Fransa vizesi konusunda sorunlar yaşadım ama çözümünü Vize Randevu ekibi buldu ve vizemi aldım çok minnettarım.
Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 7 – 1
Selim Bozkurt Ay
Vize İşlemi
Almanya'ya eşimin yanına gitmek için gerekli olan tüm işlerleri kısa sürede hallettiler. Gerçekten işin ehli bir firma diyebilirim.
Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 8 – 1 2
Sakine Mert
Aile Birleşimi
Çalışma vizesi için Dubai adına izne ihtiyacım vardı. Vize Randevu Serap hanım her detayıyla tek tek ilgilendi. Kısa sürede sonuçlandı.
Vize Randevusu ve Başvuru Hizmetleri 9 – 1 1
Ahmet Ayrut
Çalışma Vizesi

HİZMETLERİMİZ

NELER YAPARIZ
20 yıllık deneyimiz ile size her alanda hizmet veriyoruz!

Vize Randevu güven konusunda her türlü doğru etkiyi oluşturmak adına çalışmalar sergilemektedir. Hızlı ve güvenli sonuç alabilmeniz de size rehber niteliğinde işlem yürüten niteliktedir.

Her türlü vize işlemleri için uzman kadromuz ile 7/24 aralıksız hizmet veriyoruz.

Tüm Schengen ülkelerine vize alımı sağlıyor ve tüm aşamalarda destek oluyoruz.

Aile birleşimi önemli bir konu ve alanında uzman ekibimiz her türlü detayı size net bir şekilde ifade edeektir. 

Çalışma vizesi almak için bize ulaşın. Kısa sürede izininiz için gerekli olan evrakları size iletelim.

İLETİŞİM

+90 (850) 308 22 13

Bize mail ile ulaşabilirsiniz.

info@vizerandevu.com

Bu gönderiyi değerlendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Başa dön tuşu
whatsapp
×