Silifke-Susanoğlu -Korasion (Corasium) Pansiyon 0850 220 37 34

Korasion (Corasium) Pansiyon ,  ( Eski Meleğim Pansiyon) , Mersin ilinin  tatil ve turizm İlçesi Silifke’ye ait Susanoğlu’nda misafirlerini ağırlamaktadır. 3 katlı müstakil bir binaya sahip olan tesisin, 1. katında 3 konaklama odası olup 2. katında ise 2 konaklama odası bulunmaktadır.. Toplamda 5 adet odası bulunan tesis,Ayrıca 3 terası vardır  denize ve plaja  yalnızca 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tüm odalar Wi – Fi bağlantılı kablosuz internet bağlantısı ile donatılmıştır.

Korasion (Corasium) Pansiyon’un (Meleğim Pansiyon’un) tüm konaklama odalarında klima ile bilikte düz ekran uydu yayınlı televizyon bulunmaktadır. Odalarda konaklama yapan konukların konforu için mini buzdolabı, elbise dolabı, çift kişilik yatak, açılabilir çekyat sunulmaktadır. Özel duşlu banyo – WC her bir odada standart olarak yer alır. Tesis bünyesinde çamaşır yıkama olanağı sunan makineler mevcuttur.

Korasion (Corasium) Pansiyon’nun  (Meleğim Pansiyon’un)  her katında büyük bir teras vardır. Terasın bir köşesi ise mutfak şeklinde dizayn edilmiştir. Her oda için ayrı mutfak malzemesi; tabak, kaşık çaydanlık, ocak gibi eşyalar mevcuttur. Yemek yenilebilecek masa, sandalyeler, mangal yapılabilecek seyyar mangallar sağlanmıştır. Tesisin çevresinde büyük marketler, restoranlar ve kafeler olup hepsi yürüme mesafesindedir.

Mersin şehir merkezi 45 km kadar uzaklıktadır. Silifke merkezi ise yalnızca 15 dakikalık mesafededir

Korasion (Corasium) Pansiyon /Silifke Mersin 

İletişim Bilgileri: 0850 220 37 34

Gsm: 0543 215 78 08

Adres: Atakent-Susanoğlu Mah. Aşıroğlu Sk. No: 1  Silifke, Mersin

silifkepansiyon.com

silifkeotel.com

Korasion (Corasium) Pansiyon / Silifke Mersin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Randevu