Avusturya 2020 Vize Ücretleri

avusturya vize ucreti 2020

Avusturya 2020 Vize Ücretleri

Avusturya vizeleri uzun süreli vizeler ve kısa süreli vizeler olarak değişiklik gösterir. Bu vizelerin değişiklik göstermesi süresine bağlı ve amacına bağlı olmaktadır. Dolayısıyla vize ücretleri belirlenirken de bu kriterlere uyum sağlanmaya çalışılır. Avusturya vizesi ücreti Avusturya Konsolosluğu tarafından belirlenmektedir. Avusturya 2020 vize ücretleri her yıl güncellenen vize harç ücreti gibi güncellenmekte olup her yılbaşında farklı güncel fiyat tarifesinden sunulmaktadır. Bununla birlikte acil vize hizmeti gibi hızlandırılmış vize işlemleri ek hizmetlerinin d farklı fiyat yansıtılmaları bulunmaktadır. Bu gibi nedenlerden kaynaklı olarak Avusturya 2020 vize ücreti konusunda net bir bilgi verilmemektedir. Vize başvurusunda bulunan kişinin talep ettiği vize türü ve almış olduğu ek hizmet ayrıcalığı ile değişik fiyat çıkarılmaktadır.

Avusturya vizesine başvuruda bulunulduğu zaman Avusturya Konsolosluğu’ nun sunmuş olduğu banka hesap numarasına vize ücreti yatırılır. İşlemin ardından vize ücretinin ayırılmış olmasını kanıtlayan dekont alınmalıdır. Bu dekontun vize başvuru dosyasında bulunması gerekmektedir. Avusturya vize harcı yatırıldıktan sonra sebep ne olursa olsun iadesi mümkün olamamaktadır. Bu nedenle de Avusturya vize reddi yaşanması durumunda ya da başvuru sahibinin ilgili başvuruyu geri çekmesi durumunda harç ücreti yatırılmışsa geri iadesi mümkün değildir.

Avusturya vize ücreti için ve vize başvurularında detaylı bilgi alabilmek için sizler de Visacenter ile çalışabilirsiniz. Bu sayede Visacenter güvencesi altında kolay ve evrak işlerinden sıkılmadan vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Online Randevu