Vize Hakkında

05.02.2019 Tarihinde haberkulis.org biz

Yurtdışı ile alakalı tüm prosedürleri takip etmekten yorulduysanız endişe etmeyin.  Visa Center, sahip olduğu tüm bağlantılar sayesinde işlerinizin tamamını sizler için üstleniyor. Vize uygulamasını konusunda bürokrasinin ne kadar yüksek olduğu fark etmeksizin, %99’luk başarı oranı ile çalışmalarını sürdürmekteler. Özellikle Schengen vizesi haricinde kalan ülkelerdeki tüm talepler titizlikle karşılanıyor.

Tayland Vize Randevusu

Visa Center Global Visa Services, 2010 yılında kurulmuş ve kısa sürede sektörün öncü isimlerinden biri olmuştur.  Avrupa’nın ziyaret edilesi tüm ülkelerinde sahip olduğu bağlantılar sayesinde başarı oranını maksimum seviyede tutmaktalar. Firma özellikle Hollanda vizesiFransa vizesi ve Almanya vizesiişlemlerinde çok yüksek başarı oranına sahip. Ayrıca vize başvurusu öncesi adaylar, ücretsiz olarak firma tarafından bilgilendiriliyor ve harcamanın ne tutarda olacağı konusunda fikir sahibi oluyorlar. Bildiğiniz üzere vize işlemlerini sadece bireysel olarak yürütmek oldukça yorucu ve zaman kaybettiren bir iştir. Ayrıca bireysel olarak yapılan işlerde başarı oranlarının düşüklüğü söz konusudur.

05.02.2019 Tarihinde haberkulis.org biz
05.02.2019 Tarihinde haberkulis.org biz

Bunun nedeni ülkelere göre değişen şartlara uygun prosedürleri bireysel olarak takip etmenin zorluğudur. Ancak Visa Center, sizi tüm bu yüklerden kurtararak en doğru adımları atıyor, her bir müşterisi için profesyonel ekiple çalışıyor. Aklınıza takılan diğer sorular için 7/24 telefon desteğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca vize başvuru işlemleri hakkında diğer detaylar için websitesini ziyaret edebilir, izlemeniz ve uygulamanız gereken tüm prosedürleri öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde websitelerinde yer alan soru-cevap bölümü sayesinde ön işlemler hakkında sorularınıza ücretsiz olarak yanıt bulabilirsiniz.

İşlemlerinizi online randevu sistemi ile kolayca başlatabilirsiniz. Başvuru sırasında sormak istediklerinizi ise websitelerinde bulunan canlı destek bölümünden iletebilirsiniz. Tüm başvuru işlemleri tamamlandıktan ve yurtdışına çıkabilmek için hazır olduktan sonra yetkili müşteri temsilcileri sizinle irtibat kuruyor ve istediğiniz lokasyona pasaportunuz gönderiliyor.

Visa Center danışmanlığı ile birlikte keyifli seyahatler dileriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
whatsapp